Gizlilik Politikası

Raftakisozler.com sitesini ziyaret ettiğinizde, site aracılığıyla sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden yararlanmanız esnasında, size ve talep etmiş olduğumuz hizmetleri ilişkin elde edilen bilgilerin hangi şekilde kullanılabileceği ve korunabileceği Gizlilik Politikası ile sağlanmaktadır. Raftakisozler.com web sitesini ziyaret ettiğinizde, site vasıtası ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlandığınız zaman Gizlilik Politikası altında sunmuş olduğumuz şartları kabul etmiş oluyorsunuz.

Bilgilerin Kullanımı ve Korunma

Raftakisozler.com sitemiz girilmiş olan tüm bilgileri SSL sistemi ile korumaktadır. Bundan dolayı herhangi bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. Bu koruma mail gibi yollar ile gönderilen bilgiler içerisinde etkili olmamaktadır.

Kullanıcılarla alakalı elde edilen bilgiler, kendi ticari alanımızda özenli bir şekilde gizlilik çerçevesinde tutulmakta. Bu bilgilere yalnızca kişi kendisi ulaşabilir. Bilgisayar korsanlığı ile koruma sistemi eğer etkisiz bırakılırsa doğacak dolayı raftakisozler.com sorumluluğu kabul etmemektedir.

Bilgi Kaynakları

Sitemizde bulunan her bilgi raftakisozler.com’a ait olmaktadır. Sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için her zaman daha fazla çalışmaktayız. Sizin tarafından tarafımıza ulaştırılmış olan bilgiler kullanıldığında bu tamamen sizin özgür iradenizle olduğundan herhangi bir hak talep etme durumu olamaz. Bu bilgileri vermek ise tamamen size kalmaktadır.

Otomatik olarak Sağlanan Bilgiler

Sitemizi ziyaret ettiğiniz esnada bilgisayar sizi otomatik şekilde tanımasına olanak tanıyan cookis olarak isimlendirilen tanımlama sistemi yolu ile daha öncesinde sitemize yapmış olduğunuz ziyaretler, aldığınız hizmetlerle elde edilen bilgiler olmaktadır.

Bunu etkisiz hale getirmek isterseniz bilgisayarın yardım menüsünde, özelliği kısıtlayabilmek ya da tamamen etkisiz bir hale getirebilmek adına gerekli olan bilgileri bulmanız mümkün.

Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilmiş olan şartların dışındaysa, sitemizi ziyaret edip ya da hizmet talebinde bulunan kişilerse ‘’Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar’’ kısmında belirtilmiş olan hükümleri okuyarak kabul edilmiş sayılır.

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar kısmındaki hükümler, bu hükümlerdeki raftakisozler.com tarafından bazı zamanlarda değişiklikler yapılabilmektedir. Raftakisozler.com ile aranızda hukuki bir ilişki oluşur ve bağlanırsınız.