Mutlu Evliliğin Sırrı Nedir

mutlu-evliligin-sirri

Mutlu evliliğin sırrı ilk öncelikle saygıdan geçmektedir. Aşktan, sevgiden, tutkudan hepsinden önce mutlu evlilikte saygı olması gerekir. İlişkide heyecan yaşamak güzel bir şeydir. Tutkuyla beraber içerisinde muhteşem bir bağ olan cinsellik olan farklı ilişkiler yaşanabilir. Fakat ilişkiyi ayakta tutan bir ilişkinin uzun sürmesini sağlayan, mutlu evliliklerin en büyük formülü saygıdır. Erkeklerin beyninin nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorsanız bir sonraki paylaşımları da takipte kalın. Eğer karşınızdaki kişi size saygı duymuyorsa diğer duyguların hiçbir önemi olmaz. Saygı duyduğunuz insanı üzmek istemezsiniz ve onu kaybetmekten korkarsınız. Kural şudur;

Eşinizden ya da sevgilinizden ilk olarak beklemeniz gereken şey SAYGIDIR! Bu erkekler;

  • Kesinlikle size kötü konuşmaz.
  • Tartışmalarda bile size karşı davranışı saygı içerisinde olur. Tartışmada sadece tartışma konusu neyse ona odaklanır. Sizi kırmaya, üzmeye sizi aşağılayacak şekilde konuşmaya asla taviz vermez. Sadece tartışmayı çözüme kavuşturmaya odaklanır.

Evliliğinizin mutlu bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız eşinizle aranızdaki saygıyı gözden geçirmeniz gerekmektedir. Çünkü size verdiği değer saygıdan anlaşılır. Eğer sizi kırıyorsa, üzmeyi göze alıyorsa bu durumda sizi kaybetmekten korkmuyordur ve siz ne yaparsanız yapın kolay bir şekilde sizden gidebilecektir. Onun altında ezilmeyin böyle durumlardaysa orta yolu bulmaya çalışmalısınız. Saygıyı hisseden bir erkek ya da sevgiliniz varsa o erkeği el üzerinde tutabilirsiniz. Tabii ki abartmadan ve ona çok fazla olduğunu hissettirmeden bunu yapmanız gerekmektedir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?